
VogelFestival: wandelexcursie Amstelpark
29 mei @ 10:00 - 12:00

Deze wandeling is door het Amstelpark in Amsterdam Zuid, gelegen tussen Buitenveldert, de Europaboulevard en de Amstel. Een mooi en indrukwekkend park, overgebleven van de Floriade (Wereld Landbouwtentoonstelling) uit 1972. Er zijn veel soorten landschappen, vijvers, boomgroepen en vegetatietypen waardoor er ook veel soorten vogels leven.
29 mei 2025, 10.00 – 12.00 uur
Op deze excursie ga je op zoek naar vogels zoals de kool- en staartmees, krak- en wilde eend, boomkruiper en -klever, vink en groenling, blauwe reiger en vele andere soorten. We horen de vogels zingen en roepen en zien ze in de boom, het water en in de lucht. Met wat geluk wordt het een schitterende excursie.
Start locatie
Verzamellocatie: Ingang Rozenoord (zwart geverfde draaihek, vlak bij de Amstel)
De wandeling heeft een route van 1,5 tot 2 uur, door het Amstelpark waar we verschillen landschapstypes tegen komen. Heb je een verrekijker? Neem die dan mee. De vogelgids neemt er 1 of 2 extra mee en legt uit hoe je je oren en ogen kunt gebruiken om vogels te vinden. Geschikt voor kinderen vanaf 12 jaar. Honden niet welkom.
Vogelgids Guus Muller.
Meer info en aanmelding vind je hier.